Продовжено видачу гарячих обідів та продуктових наборів для внутрішньо  переміщених осіб

6 Вересня 15:47

Управління праці та соціального захисту продовжить співпрацю з БФ «Карітас-Спес Україна», яка організовує реалізацію проєкту соціальної кухні для внутрішньо переміщених осіб, які знайшли свій прихисток в Житомирській області та зокрема в Коростенській громаді.

6 вересня 358 внутрішньо переміщених осіб  знову отримали гарячі обіди.  З 31 травня було видано 4339 гарячих обідів та продуктових наборів.

Нагадуємо!

На безкоштовні гарячі обіди мають право виключно вимушені переселенці, які перебувають на обліку в Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Волонтери БФ «Карітас-Спес» самостійно формують списки осіб, яких повідомлять про отримання гарячих обідів по телефону працівники управління праці.

Гарячі обіди видаються щоп’ятниці о 14-00 годині у відділі з надання соціальних допомог і пільг УПСЗН за адресою: вул. Музейна, 5.