Про заходи Публічної бібліотеки Коростенської міської територіальної громади

23 Грудня 9:26

У переддень новорічних свят, адміністрація ПБ Коростенської міської територіальної громади запросила працівників бібліотек міста на виробничу нараду. На порядку денному розглядалося декілька питань: «Бібліографічна продукція як складник інформаційного супроводу у соціокультурній діяльності бібліотек ПБ Коростенської МТГ», «Трансформація бібліотечних інновацій на предмет залучених користувачів, відвідувачів, читачів», «Позиціонування діяльності бібліотек у професійному колі та середовищі потенційних користувачів бібліотечних послуг».

Під час наради  також було визначено ряд завдань, які обумовлено перед бібліотеками Коростенської МТГ на 2022 рік. Говорили і про нові шляхи залучення населення до читання через: вивчення читацьких запитів та інтересів, використання нових програм та технологій в Інтернет мережі, підвищення комфортності, доступності, багатофункціональності бібліотечних приміщень, систематичне підвищення кваліфікації працівників книгозбірень,  поповнення та оновлення книжкових фондів. А ще бібліотечні працівники поставили перед собою завдання – стати більш відкритим простором для освіти, спілкування і дозвілля, щоб кожен мешканець Коростенської МТГ  відчув себе активним учасником живого творчого процесу. Цінні настанови отримано – попереду копітка й цікава робота у Новому 2022 році!