Про участь в заході з питань збереження і популяризації культурної спадщини

14 Червня 8:18

11 червня відділ культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради долучився до участі в конференції "Проблема досліджень та музеєфікації археологічних пам’яток", яка відбулася в Народному музеї історії села Паволоч Житомирського району.
   Захід був проведений за сприяння Інституту археології НАН України, зокрема Aндрія Петраускаса, кандидата історичних наук та за ініціативи Петра Аврамчука, завідувача згаданого музею.
Серед учасників конференції були фахівці археологічної справи, директори музеїв, представники місцевого самоврядування, вчителі, журналісти, і просто небайдужі до збереження і поповнення музейних експонатів жителі с.Паволоч.
   Окрім обговорення важливих питань збереження та популяризації об’єктів культурної спадщини і розвитку туризму, обміну досвідом, учасники заходу отримали задоволення і нові пізнавальні враження під час цікавої екскурсії в Народному музеї історії с.Паволоч, відвідування пам’ятки археології Городища, значної кількості пам’ятних місць, знаків від давньоруської доби і до новітнього періоду.
У прийнятій резолюції конференції були визначені основні напрямки діяльності музею та співпраці, зокрема розширення культурного та еко-туристичного маршруту проекту "Древлянські гради".