Про участь у Всеукраїнському культурно-мистецькому фестивалі "ZT-EXPO 2021"

28 Вересня 8:54

27 вересня, з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні відбувся Всеукраїнський культурно-мистецький фестиваль "ZT-EXPO 2021", до участі в якому долучилися працівники відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради, туристично-культурного інформаційного центру міста Коростень.

Було презентовано туристичні магніти Коростенщини, здійснено обмін досвідом, вітання колег громад символічними подарунками від представників Коростеня.
Важливим є те, що саме завдяки участі в проведенні такого заходу популяризуються туристичні магніти Житомирщини і України, справа справжніх фахівців культурної і туристичної галузей, актуальність розвитку і підтримки туризму в державі.