Про систему енергетичного менеджменту та застосування ЕСКО-механізму в Коростенській громаді

4 Січня 9:28

03.01.2024 року  відбулася чергова зустріч в секції “Практики відновлення”.

Досвід нашої громади насправді потужний у напрямку енергоефективності і реалізації ЕСКО проєктів – понад 6 угод з 2019 року.

Стратегію, яку обрала наша  Коростенська міська рада – це енергетично незалежна громада. Саме тому, в 2021 році Коростенська МТГ оновила свою участь в європейській ініціативі “Угода мерів по клімату та енергії” – найбільшої амбітної ініціативи Європейського Союзу щодо розвитку екологічно-орієнтованої економіки та підвищення якості життя, взявши на себе добровільні зобов’язання, які полягають у скороченні на своїй території викидів СО2 (та, за можливості, викидів інших парникових газів) щонайменше на 30 % до 2030 року.

Асоціація малих міст України щиро подякувала Володимиру Вигівському, першому заступнику Коростенського міського голови та Анні Сергеєвій, енергоменеджерці, головному спеціалісту відділу житлово-комунальних послуг та благоустрою управління житлово-комунального господарства за цікаву презентацію і за співпрацю в роботі секції “Практики відновлення”.