Топ теги:
Попередження

Про стан невиробничого травматизму у м.Коростень за 2020 рік

21 Січня 8:21

      За 12 місяців 2020 року в нашому  місті сталося 6449 нещасних випадків невиробничого характеру з них 938 з дітьми віком до 14 років. В порівнянні з аналогічним періодом 2019 року кількість нещасних випадків зменшилась на 808 випадків.
        Найбільшу кількість травм отримали громадяни внаслідок падінь – 4199, в тому числі дітей віком до 14 років – 701; від дії неживих механічних сил постраждало 1600 осіб, в тому числі дітей віком до 14 років – 157; від дії природних факторів потерпіло 228 осіб, в тому числі дітей віком до 14 років – 25; в ДТП постраждало 159 осіб, в тому числі дітей віком до 14 років – 33; потерпілих внаслідок нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження – 259 осіб,  в тому числі дітей віком до 14 років – 22.
       За статистичними даними, найбільше громадян міста було травмовано протягом 3 та 4 кварталу 2020 року. Основною причиною невиробничого травматизму залишається особиста необережність.
 
Відділ з питань праці УПСЗН

 

 

Головні новини
12 Тра
Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі загальною площею 330,4 кв.м за адресою: вул. Центральна, 50-А, с. Ходаки, Коростенський район, Житомирська область.
12 Тра
Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків об’єкта малої приватизації – нежитлових будівель та споруд загальною площею 300,1 кв.м за адресою: вул. Космонавтів, 2, с. Сингаї, Коростенський район, Житомирська область
12 Тра
Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі, колишньої котельні загальною площею 27,8 кв. м за адресою: вул. Сонячна, 10-А, м. Коростень, Житомирська область
Чат-бот Гаряча лінія