Про співпрацю бібліотекарів та педагогів громади

14 Вересня 12:39

13 вересня центральна міська бібліотека стала простором зустрічі для учасників освітнього процесу – вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Коростенської МТГ. Методист Публічної бібліотеки Коростенської МТГ Тетяна Примаченко  та консультант КУ «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради» Тетяна Воробйова провели захід під назвою «Інформаційно – ресурсний центр українського педагога в умовах сучасності». У своєму виступі методист ПБ наголосила на місії бібліотек – формуванні ціннісних орієнтирів особистості і суспільства, яке співзвучне із завданням педагогів – виховання розумної, освіченої та патріотично налаштованої нації. До уваги запрошених було представлено огляд літератури з педагогіки, праць видатних українських та зарубіжних педагогів, посібників з інклюзивного навчання. Зацікавив гостей і перегляд літератури «Титани нації», які сьогодні, в умовах війни, для кожного з нас є прикладами моральної стійкості та незламності. Зацікавленість в учасників заходу викликала проєктна діяльність бібліотеки, зокрема, проєкт «Від SMART – бібліотеки до «розумного міста». Завдяки проєкту бібліотека отримала книги з AR-технологіями або як їх ще називають – книги з доповненою віртуальною реальністю. Сьогодні і бібліотекарі, і педагоги, і батьки у тісній співраці повинні привернути увагу до читання.