Про розгортання пунктів обігріву.

11 Лютого 8:10

Про розгортання пунктів обігріву.

Відповідно до протокольного рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол №39 від 27.11.2020 пункту IV) «Про недопущення загибелі людей під час несприятливих погодних умов зимового періоду, організацію пунктів обігріву та роботу соціальних патрулів».
У разі погіршення погодних умов та при пониженні температури повітря до 10 градусів морозу і нижче розгораються пункти обігріву на базі:
1). Комунальної установи  «Служба охорони громадського порядку міста Коростень «Яструб»  (цілодобове перебування).
2).Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Коростеня» (денне перебування).
3).Коростенської міської організації Товариства Червоного Хреста України  (денне перебування).
                 Визначено телефони гарячої лінії по наданню допомоги населенню:
–  в виконавчому комітеті міської ради: 4-33-22;
–  в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: 4-79-07;
– в управлінні праці та соціального захисту населення: 5-04-39.

Відділ з питань цивільного захисту
виконавчого комітету міської ради