Про робочу зустріч працівників клубних установ Коростенської територіальної громади

18 Лютого 11:32

18 лютого 2021 року, в конференц-залі Коростенського міського Палацу культури ім.Тараса Шевченка відбулася нарада працівників клубних установ Коростенської територіальної громади. До участі в робочій зустрічі та обговоренні важливих питань розвитку сфери культури в округах долучився заступник міського голови Олександр Синицький.
Основні напрямки та вимоги ефективної діяльності закладів культури громади в умовах сьогодення висвітили Ольга Козаченко, начальник відділу культури і туризму, Лариса Бондар, заступник начальника відділу культури і туризму, Володимир Желєзко, директор Палацу культури ім.Тараса Шевченка, Любов Колесник, методист.
Про важливість туризму і необхідність популяризації історико-культурної спадщини для розвитку громади наголосив Сергій Гераймович, завідувач КУ "Туристично-культурний інформаційний центр місто Коростень".
Атмосферність заходу та святковий настрій подарували неперевершені народний жіночий вокальний ансамбль "Кришталеві роси" (керівник М.Вознюк) та народний гурт "Коростенські музики" (керівник А.Стужук).