Про прийняття рішення про приватизацію нежитлового вбудованого приміщення загальною площею   596,1 кв.м за адресою: вул. Героїв Чорнобиля,8, приміщення 1, м.Коростень, Житомирська область

20 Вересня 10:43

На виконання  р.ІІ ст.10, ч.4 ст.15 Закону України «Про приватизацію  державного і комунального майна»,  п.1, п. 20 ч.4 ст. 42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні»,  положення «Про діяльність  аукціонної комісії для приватизації об’єктів комунальної власності Коростенської міської територіальної громади, рішення Коростенської міської ради (двадцять п’ята сесія VІІІ скликання)  № 1385 від 07.09.2023 р. «Про включення до переліку об’єктів комунальної власності Коростенської міської територіальної громади, що підлягають приватизації в 2023 році нежитлового вбудованого приміщення загальною площею   596,1 кв.м за адресою: вул. Героїв Чорнобиля,8, приміщення 1, м.Коростень, Житомирська область», згідно з розпорядженням міського голови № 362 від 19.09.2023 р. прийнято  рішення про приватизацію та створення тимчасової  аукціонної комісії   для  приватизації шляхом проведення аукціону з умовами  нежитлового вбудованого приміщення загальною площею   596,1 кв.м за адресою: вул. Героїв Чорнобиля,8, приміщення 1, м.Коростень, Житомирська область.