Про проведення всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів Коростенської міської територіальної громади

12 Квітня 10:08

Про проведення всеукраїнської акції з благоустрою

«За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених

пунктів Коростенської міської територіальної громади

Шановні мешканці Коростенської міської територіальної громади!

Виконавчий комітет Коростенської міської ради доводить до Вашого відома, що протягом квітня місяця 2022 року на території населених пунктів Коростенської міської територіальної громади проводиться всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля».

Також в рамках цієї акції, відповідно до розпорядження міського голови від 11.04.2022 р. № 101, 14-15 квітня буде проведено День благоустрою територій населених пунктів Коростенської міської територіальної громади із залученням до участі у заходах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, осередків політичних партій та громадських організацій і громадян.

Запрошуємо всіх долучитися до проведення цієї акції та прибрати на своїх подвір’ях та вулицях рідного міста.

У цей нелегкий час українці як ніколи доводять, що вміють єднатися та у єдності – наша сила! Разом переможемо!