Про прийняття рішення про приватизацію

14 Січня 7:35

На  виконання рішення Коростенської міської ради (друга сесія VІІ скликання) № 41 від 24.12.2020 р. «Про затвердження переліку  об’єктів комунальної  власності, що  підлягають  приватизації в 2021 році», керуючись положенням «Про діяльність  аукціонної комісії для приватизації об’єктів  комунальної  власності  територіальної  громади  міста  Коростеня», у  відповідності  до  вимог  р.ІІ ст.10, ч.4 ст.15 Закону України  «Про  приватизацію державного і комунального майна»,  п.1, п. 20 ч.4 ст. 42  Закону  України  «Про місцеве  самоврядування в Україні» розпорядженням міського голови № 13 від 13.01.2021 р. прийнято  рішення про приватизацію та створення тимчасової  аукціонної комісії   для  приватизації шляхом проведення аукціону з умовами нежитлового підвального приміщення  загальною площею 85,0 кв.м. по  вул.Грушевського,25, приміщення 87.