Про допомогу православних під час війни.

2 Червня 14:33

З перших днів повномасштабної російсько-української війни, представниці Жіночої Ради міста звернулися  до Віссаріона, Митрополита  Овруцького і  Коростенського  з проханням надати  благодійну допомогу для військових.                                                                                                                      По благословенню Віссаріона, священики спільно з вірянами Православної церкви України збирають благодійну допомогу для захисників  Коростенської територіальної оборони.  Щонеділі, відвозили  необхідні продукти харчування для воїнів.                                                                                                                        Приємно те, що у найважчій час випробувань для України захисники і народ демонструють неймовірну єдність, мужність та громадський спротив.

Жіноча Рада міста, вдячна за надання благодійної допомоги Віссаріону, Митрополиту Овруцькому і  Коростенському Віссаріону.

Голова Жіночої  Ради   Світлана  ЗАГОРУЙКО.