2 Червня 14:32

1 червня до Міжнародного дня захисту дітей  за ініціативі міського голови Володимира Москаленка  Жіноча Рада міста, організувала благодійний захід на який запрошувалися сім ї ,які перебувають на обліку в  Коростенському центрі соціальних служб.

Це свято створене з метою нагадати нам, що діти – потребують підтримки та захисту від дорослих, а й нагадування  суспільству  про необхідність захищати права малечі.

Цього року на превеликий  жаль, свято пройшло в умовах війни, коли багато дітей поїхали з рідного міста.

В цей сонячний, але не спокійний день побажали діткам мирного неба над головою,  здоров я а кожен новий день – добрим і цікавим, щоб усі  росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками  і громадянами нашої країни.

В ході заходу запрошенні отримали  подарунки з солодощів.

Жіноча Рада міста, вдячна за надання благодійної допомоги Віссаріону, Митрополиту Овруцькому і  Коростенському  храму «Різдва Христового » та за співпрацю Коростенському міському центру соціальних служб.

Голова Жіночої  Ради      Світлана ЗАГОРУЙКО.