Ткачук Євгеній Вікторович

12 Квітня 10:53

ТКАЧУК ЄВГЕНІЙ ВІКТОРОВИЧ

Народження: 24.04.1996 року, місто Коростень, Житомирської області.

Смерть: 02.09.2023 року, місто Житомир.

Місце поховання: село Михайлівка, Коростенського району Житомирської області.

Військова служба: 95-та окрема десантно-штурмова бригада — військове з’єднання у складі Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Служив на посаді старшого стрільця десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини А1910.

Народився 24 квітня 1996 року в місті Коростень Житомирської області. В 2002 році пішов до першого класу Коростенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11. В 2011 році закінчив 9 класів та вступив до Житомирського базового фармацевтичного коледжу імені Г. С. Протосевича. В 2014 році вступив до Харківського фармацевтичного університету на спеціальність провізора.

Після закінчення університету працював провізором в аптеках міст Коростеня та Києва.

Не одружений. Має сина Євгенія, 2018 року народження.

08 травня 2023 року вступив до лав ЗСУ добровольцем. Після навчання його взвод відправили в Донецьку область. Євгеній служив гранатометником в  95 десантно-штурмовій бригаді на Лиманському напрямку. Через кожні три доби ходив на бойове завдання, де за 150 м стоїть ворог.

Через побачене і пережите у нього почалися проблеми зі здоров’ям. 23 серпня 2023 року Євгенія відправили на обстеження в госпіталь в місто Житомир з гострими болями в районі серця. Він так і не встиг обстежиться. Його серце зупинилося 02 вересня.

Поховали його в селі Михайловка Коростенського району Житомирської області.

У нього залишилися батьки, сестра, син.