Шленчак Володимир Володимирович

12 Квітня 10:05

Шленчак Володимир Володимирович

Народився 23 липня 1976 року в селі Миролюбівка (Житомирський район, Житомирська область). Проживав у селі Грозине. Мав вищу освіту, але для забезпечення сім’ї працював робітником на двох роботах. Добровольцем пішов на захист держави ще в березні. Молодший сержант, заступник командира бойової машини — навідник-оператор 30-ї ОМБр.

Загинув 14 серпня 2014 року в результаті артилерійського та мінометного обстрілу позицій бригади в районі села Христофорівка, Антрацитівська міська рада, Луганська область.

Залишились мама, батько, дружина та син 2003 р. н.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (15.05.2015р., посмертно).