Представники Коростенської громади взяли участь в заході, спрямованому на продовження співробітництва з Південною Кореєю!

27 Жовтня 13:28

За дорученням міського голови Володимира Москаленка, 26 жовтня начальник Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради Ігор Єсін та юрист КП “Теплозабезпечення” Олена Грищенко взяли участь у заході єдності, де зустрілись з делегацією громадських діячів з Республіки Корея на чолі з Юн Кьонг Сук, виконавчою директоркою Wise Women’s Action і засновницею Молодіжної асоціації YC , які відвідали Україну з метою ознайомлення з актуальними гуманітарними потребами України задля пошуку шляхів надання допомоги та підтримки розвитку відбудови нашої країни.
Представники Коостенської громади долучилися до діалогу з міжнародною делегацією та організаторами заходу для спільного пошуку шляхів співпраці щодо підтримки нашої громади.
Захід організовано БО “Благодійний фонд “Мрія”. Фонд було засновано в 2022 році для підтримки людей, які постраждали від російського вторгнення в Україну.