Працівники управління економіки взяли участь в установчій зустрічі щодо реалізації проєкту сприяння місцевому економічному розвитку

16 Червня 11:35
Працівники управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради 15 червня були присутні на установчій зустрічі щодо реалізації проєкту сприяння місцевому економічному розвитку громад-партнерок проєкту USAID «Говерла» у Жит мирській області.
Крім Коростенської громади участь в навчанні братимуть Гришковецька, Звягельська, Ємільчинська, Іршанська, Любарська, Тетерівська, Хорошівська, Чуднівська та Черняхівська.
На установчих зборах обговорили проблеми, з якими стикаються громади під час впровадження та розроблення програм місцевого економічного розвитку, а також можливості та інструменти для громад, які варто використовувати під час розробки програм.
Крім того, з експертами місцевого економічного розвитку та представниками бізнесу обговорили як сьогодні держава підтримує бізнес, які труднощі долають малі підприємці та яким чином місцева влада може допомогти.
Навчання та менторинг, який сьогодні пропонується громадам у розробці програм розвитку, відновлення, проєктній діяльності – це успіх громад, розбудова країни та покращення життя населення. Спільними зусиллями наближаємо українську перемогу.
Працюємо сьогодні заради майбутнього, інвестуємо в краще завтра.
Захід проводився НУО «Сучасний формат» в рамках проєкту «Сприяння поступовому переходу між реагуваннями на надзвичайні ситуації органами місцевого самоврядування та сталим соціально-економічним розвитком і зростанням, шляхом запровадження антикризових інструментів місцевого економічного розвитку (МЕР) та демонстрації програм МЕР, які передбачають відновлення території громад» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «Говерла».