Працівники культури продовжують благодійну діяльність

27 Січня 10:37

Завершився цикл новорічно – різдвяних свят в закладах культури Коростенської МТГ. В населених пунктах громади працівники культури організували різдвяні вертепи та групи щедрувальників, учасники яких колядували й щедрували на вулицях, у трудових колективах та домівках жителів громади. У дійстві брали участь самодіяльні артисти різного віку: від дошкільнят до пенсіонерів, школярі та сільська молодь. Люди скрізь дуже доброзичливо приймали колядників та активно клали гроші до скриньок на благодійну справу.

З вірою в Перемогу України закладами культури сіл: Бехи, Воронево, Злобичі, Майданівка, Михайлівка, Нивки, Новаки, Сарновичі, Холосно, Хотинівка, Шатрище та Палацу культури ім.Тараса Шевченка було наколядовано та нащедровано коштів в загальній сумі – 91475 грн., які буде передано на потреби ЗСУ.

Ми всі сьогодні дякуємо нашим воїнам, бо тільки через щоденний їхній подвиг ми можемо творити культуру, яка дає кожному із нас духовну броню!

Дякуємо всім і кожному, хто долучився до благородної справи!