Працівники Коростенської міської ради взяли участь у тренінгу «Ефективні комунікації в територіальних громадах»

9 Жовтня 13:51

На початку жовтня працівники Коростенської міської ради взяли участь у тренінгу «Ефективні комунікації в територіальних громадах та областях», який реалізується громадською організацією «CHANGE communications» за підтримки проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Тренінг був спрямований на підвищення комунікаційних навичок службовців, з метою покращення взаємодії між громадою та її партнерами, а також підсилення довіри з боку жителів міста. Програма була насиченою та включала практичні завдання з різних аспектів комунікаційної діяльності.

Під час заходу учасники обговорювали питання розробки комунікаційних кампаній, ефективного використання цифрових каналів та соціальних мереж, а також впровадження штучного інтелекту в комунікаціях. Особливу увагу було приділено навичкам публічних виступів та кризовим комунікаціям.

Цей тренінг став важливою складовою розвитку професійних компетенцій працівників міської ради та допоможе у подальшій роботі з громадськістю.