Повідомте податкову про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи !!!

22 Лютого 16:02

Запрошуємо  громадян в яких відбулися зміни прізвища, ім’я, місця реєстрації, зміна назви вулиці до Коростенської ДПІ для внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків у відповідності до норм Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків.

Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків визначено Відповідно до пункту 70.7 статті 70 розділу ІІ ПКУ громадяни у яких відбулося зміна прізвища, імені, місця реєстрації  зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви.

Фізичні особи подають зазначені заяви особисто або через представника до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання – до контролюючого органу за новим місцем проживання. Фізичні особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь-якого контролюючого органу.

Адреса: місто Коростень, вул. Героїв Рятувальників, 3

Телефон для довідок : 04142 5-05-26