NGO Improve yourself запрошує малі та середні підприємства до участі у «Школі підтримки малого і середнього бізнесу» за підтримки EU4Business

19 Лютого 11:55
Цього разу долучитися можуть представники бізнесу з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей (участь підприємців з інших регіонів України – вітається).
⛳️Старт навчання у ШПМСБ вже у березні. Анкета відкрита: до 28 лютого 2024 року. Тож поспішайте заповнити заявку за посиланням:
📅Тривалість навчання 3,5 місяці. Навчальний курс складається з п’яти модулів (перерва між модулями 1-3 тижні, один модуль – це два вихідні дні). Заняття проводитимуться офлайн у Житомирі. Всім іногороднім учасникам буде забезпечено проживання.
«Школа підтримки малого та середнього бізнесу» організована в рамках проєкту «Доступна бізнес освіта», під час якого з березня по червень 2024 відбудуться навчальні тури на успішні підприємства, нетворкінгові сесії з університетами, воркшопи, онлайн-зустрічі та хакатон. Буде цікаво, корисно і потужно! 🙋Чекаємо на ваші заявки!
ℹ️ШПМСБ реалізовується NGO Improve yourself завдяки програмі міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua
Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Вдоскональ себе» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.