Повідомлення про затвердження згідно рішень тридцять четвертої сесії VIII Коростенської міської ради

18 Липня 14:24

Повідомлення про затвердження згідно рішення тридцять четвертої сесії VIII  Коростенської міської ради №1849 від 04.07.2024р.:

«Детального плану території та стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування детального плану території по вулиці Сергія Кемського, 69 (зміна цільового призначення земельної ділянки із «для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги» на (для іншої житлової забудови)

за посиланням.

за посиланням.