Повідомлення про оприлюднення Заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документів державного планування

5 Листопада 8:00

Повна назва документів державного планування:
Стратегічний план розвитку Коростенської міської територіальної громади до 2030 року;
План дій сталого енергетичного розвитку та клімату Коростенської міської територіальної громади до 2030 року;
Програма економічного і соціального розвитку Коростенської міської територіальної громади на 2022 рік;
Програми розвитку земельних відносин Коростенської міської територіальної громади на 2022-2026 роки.
Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Коростенська міська рада (юридична адреса: вул. Грушевського, 22, м. Коростень, 11501, телефон: (04142) 41020, електронна пошта: ekonomika@korosten-rada.gov.ua).
Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 10 та ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розпочато з дня оприлюднення повідомлення в двох друкованих засобах масової інформації та становить 15 днів (з 05.11.2021року по 19.11.2021 року включно). Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати у письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.
Ознайомитися з повним текстом Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна за адресою: вул. Грушевського, 22, м. Коростень, 11501, Житомирська область та на офіційному сайті Коростенської міської ради – Стратегічно екологічна оцінка

Подати свої зауваження та пропозиції можна до Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради у письмовому та електронному виглядах (вулиця Грушевського, 22, м. Коростень, 11501, електронна пошта: ekonomika@korosten-rada.gov.ua). Строк подання зауважень та пропозицій – до 19 листопада 2021 року включно.

Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради