Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування містобудівної документації «Детальний план території міста Коростеня, Житомирської обл., – по вулиці Гастелло (багатоповерхова забудова)»

28 Жовтня 10:04

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» виконавчий комітет Коростенської міської ради оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розроблену згідно  рішення 12 сесії VIII скликання Коростенської міської ради №737 від 23.12.2021р. та 16 сесії VIII скликання Коростенської міської ради      № 886 від 04.08.2022 р.

Пропозиції та зауваження у письмовому виді подаються за адресою: 11500, м. Коростень, вул. Грушевського,22, відділ архітектури та містобудування Коростенської міської ради (або  в електронному: arkhitektura@korosten-rada.gov.ua.

Строки подання зауважень і пропозицій: від 28.10.2022 р. і триває до 11.11.2022 р. включно (15 календарних днів протягом яких приймаються зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО у друкованому та електронному вигляді).

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування містобудівної документації  «Детальний план території міста Коростеня, Житомирської обл., – по вулиці Гастелло (багатоповерхова забудова)»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування містобудівної документації  «Детальний план території міста Коростеня, Житомирської обл., – по вулиці Гастелло (багатоповерхова забудова)»