Повідомлення ФОП ЛАЗАРЕНКО ІГОР ПЕТРОВИЧ про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

22 Квітня 16:42

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛАЗАРЕНКО ІГОР ПЕТРОВИЧ (ФОП ЛАЗАРЕНКО І.П.) має намір отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин (ЗР) в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.

РНОКПП суб’єкта господарювання – 3197611698.

Юридична адреса підприємства: 11500, Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Коростень, пров. Бикова Леоніда, буд. 48; тел.: 067-159-98-90, e-mail: evtushenko281005@ukr.net.

Фактична адреса підприємства: 11505, Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Коростень, вул. Бандери Степана, буд. 109.Метою отримання дозволу на викиди є провадження діяльності, під час якої здійснюються викиди ЗР в атмосферне повітря. Діяльність, що розглядається, не підлягає оцінці впливу на довкілля, згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».Основна діяльність, що здійснюється на майданчику – виробництво твердого біопалива (брикетів, пелет, RUF). Сировиною для виготовлення є тирса, щепа або відходи деревини. Комплекс по виготовленню твердого біопалива включає в себе приймальний бункер, вібросито, сушильний барабан, молоткову дробарку, прес-установку / гранулятор. Готова продукція фасується в мішки.В процесі діяльності підприємства в атмосферне повітря викидаються (т/рік): тверді речовини – 4,594, оксиди азоту – 2,207, оксид вуглецю – 3,94, метали та їх сполуки – 0,0000033, неметанові леткі органічні сполуки – 0,00072, спирт метиловий – 0,001, вініл хлористий – 0,000008, діоксид вуглецю – 2033,631.Об’єкт за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря відноситься до другої групи об’єктів, згідно Наказу Міндовкілля від 27.06.2023 р. № 448. Відповідно заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись.Як виявив розрахунок приземної концентрації ЗР, долі приземної концентрації по всім ЗР, на всіх розрахункових точках як на межі, так і за межами СЗЗ, не перевищують ГДК (ОБРВ) атмосферного повітря. Відповідно, заходи щодо скорочення викидів та досягнення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів ЗР не розроблялись.

Розроблено пропозиції щодо дозволених обсягів викидів ЗР в атмосферне повітря відповідно до законодавства. Для ЗР, на які не встановлені нормативи гранич­нодопустимих викидів відповідно до законодавства (норматив ГДВ не був досягнутий за величинами масового потоку і масової концентрації), встановлені величини масової витрати (г/с). Для ЗР, за якими здійснюється державний облік, але на які не встановлені нормативи гранич­нодопустимих викидів відповідно до законодавства, встановлено величини масової витрати (г/с). Для ЗР, викиди яких не підлягають регулюванню та за якими не здійснюється державний облік, і для неорганізованих джерел викидів регулювання здійснюється шляхом встановлення вимог.

Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян щодо видачі дозволу на викиди суб’єктом господарювання просимо надсилати до Житомирської обласної військової адміністрації за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 1, тел. (0412) 47-11-09, e-mail: ztadm@apoda.zht.gov.ua.Зауваження та пропозиції приймаються до розгляду протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті.