Послуги муніципальної няні на території Коростенської громади

15 Липня 16:12

На початок липня в Житомирській області було призначено компенсацію за послугу «муніципальна няня» для 20 осіб, які опікувалися 23 дітьми. Протягом шести місяців цього року сплачено загалом 742,9 тис. гривень на підтримку сімей з маленькими дітьми.
Загалом на Коростенщині таку послугу отримує тільки одна сім’я.

Послуга «муніципальна няня» забезпечує догляд за дітьми до трьох років (до шести років у спеціальних випадках), ця послуга спрямована на підтримку батьків або опікунів у догляді за дітьми.

Так хто ж має право на цю послугу?

Компенсація за догляд за дітьми до трьох років надається у розмірі 6 700 гривень щомісяця. Послугу «муніципальна няня» можуть отримати:

• Батьки або опікуни дітей до трьох років, якщо один із батьків або опікунів є внутрішньо переміщеною особою.
  • Батьки або опікуни дітей до шести років, що проживають у районах, де немає можливості забезпечити дитячі садки.
  • Батьки або опікуни дітей до шести років, якщо один із батьків або опікунів має інвалідність I або II групи.
  • Батьки або опікуни дітей до шести років, які потребують особливого догляду через інвалідність або серйозні захворювання

Звернутися щодо отримання послуги можна до Управління праці:
Телефони:

(04142) 9-63-94