Топ теги:
Попередження

Пошук експерт_ок для фокус-групового дослідження в межах проєкту з розбудови «зелених» енергетичних спільнот «Civil Society Energy for Resilient Ukraine»

2 Червня 11:45
 
Жіночий енергетичних клуб України шукає експерт_ок для фокус-групового дослідження в межах проєкту з розбудови «зелених» енергетичних спільнот «Civil Society Energy for Resilient Ukraine»!
📍 Мета — визначити основні передумови, перешкоди та можливості створення енергетичних спільнот для стимулювання ВДЕ в Україні.
❓Для кого цей проєкт?
Цільова аудиторія — енергоменеджер_ки, “зелені” активіст_ки в громаді, які готові реалізовувати проекти ВДЕ; фахів_чині департаменту енергетики муніципалітету та бізнес-компаній, які встановлюють та експлуатують ВДЕ, науков_иці, експерт_ки, представни_ці професійних громадських організацій, представни_ці фінустанов, які підтримують ВДЕ (кредити), голови ОСББ.
🖌 Для участі запрошують досвідчених спеціаліст_ок у сфері відновлюваної енергетики. Вони стануть респондент_ками фокус-групового дослідження та лектор_ками і ментор_ками для учасни_ць кейс-чемпіонату “RE-ENERGIZE UKRAINE”.
👉 Щоб взяти участь у проєкті, заповнюйте анкету за посиланням: https://forms.gle/rmhBur3Whs7fCU8Z8
👉 Детальніше про проєкт читайте тут: http://surl.li/hnunv
Проєкт реалізовує німецький кооператив WECHANGE eG у партнерстві з ГО Агенція сталого розвитку “Синергія” та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
Чат-бот Гаряча лінія