Згідно рішення виконкому від 24.05.2023 року № 213 затверджено склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

1 Червня 17:26

З метою розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України,  відповідно до Закону України «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України», проти України», постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 р. № 381 «Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”» рішенням виконавчого комітету Коростенської міської ради № 213 від 24.05.2023р. був затверджений склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Вигівський Володимир Васильович – перший заступник міського голови, голова комісії
Мартинюк Валерій Михайлович –     начальник Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради, заступник голови комісії
Воробйов Ігор В’ячеславович –     начальник відділу капітального будівництва управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради, секретар комісії
члени комісії:
Бошаков Олег Георгійович – начальник відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської міської ради
Волков Андрій Євгенович –     спеціаліст технічного нагляду управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради.
Войтюк Руслан Леонідович – головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого комітету Коростенської міської ради
Жмаченко Сергій Олександрович –     старший уповноважений ВКП Коростенського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області, капітан поліції