Польське агентство інвестицій і торгівлі (PAIH), з яким активно співпрацює Клуб Мерів, реалізує низку заходів для підготовки польського бізнесу до відновлення експорту та післявоєнної відбудови України. Серед них галузеві консультації. Найближчі з них адресовані підприємцям галузі машинобудування.

9 Травня 13:18

Під час заходу:

• ми обговоримо поточну ситуацію в секторі машин і обладнання в Україні,
  • ми представимо можливості співпраці між польським бізнесом та українськими партнерами в певній галузі,
  • ми проведемо експертні семінари,
  • ми покажемо кейси за участю польських та українських компаній,
  • ми представимо пропозицію PAIH, BGK та KUKE для польських експортерів та інвесторів.
  • Місце:
    Інформаційний центр PAIH, вул. Багатела 12, Варшава
  • Семінар буде проводитись у гібридній формі. Для українських учасників-слухачів буде  онлайн-трансляція у Зумі (для групи до 500 учасників). Організатор забезпечує синхронний польсько-український переклад.
  • Організатор хоче поширити інформацію про можливості співпраці у рамках проектів з відбудови України серед широких кіл польських підприємців, а також сприяти налагодженню співпраці з українськими органами влади, бізнесом та організаціями. Запрошуються представники громад розповісти про місцеві потреби у машинах та обладнанні  у громадах, містах, зокрема для відновлення комунального господарства.
  • Партнерами заходу є Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні, Польсько-Українська Господарча Палата, Асоціація Українського Бізнесу в Польщі, Bank Gospodarstwa Krajowego, Корпорація Страхування Експортних Кредитів.
  • Для усіх бажаючих представників громад прийняти у даному заході передбачена реєстрація на сайті організатора