ГО “Жіноча рада” відвідала Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Віра, Надія, Любов»

27 Квітня 14:13

За підтримки міського  голови Володимира Москаленка, заступника міського голови Олександра Синицького, головного спеціаліста служби у справах дітей  Оксани Храпійчук та 26-го квітня з «Місією добра» та подарунками відвідали вихованців Коростенського міського центру соціальної підтримки дітей та сімей «Віра, Надія, Любов».

Висловили вдячність директору центру Борсук Олені Станіславівні та колективу працівників за щоденну сумлінну працю віддаючи дітям, що опинилися у важкій життєвій ситуації, свої знання, енергію та доброту.

Жіноча Рада міста вдячна за надання  благодійної допомоги директору кафе «МОДУЛЬ» Пашинській М.В.

Голова Жіночої Ради міста,

Світлана  ЗАГОРУЙКО.