#плічопліч: На Житомирщині зареєстровано 1490 команд!

23 Жовтня 15:00

Житомирська область вже має 1490 зареєстрованих команд, які готові боротися за перемогу у Всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч». Але на цьому не зупиняємося! Запрошуємо всіх долучатися до змагань — давайте разом постараємося увійти до трійки лідерів!

На сьогодні найбільше команд зареєстровано на Київщині — 2562, Львівщині — 2116, і Черкащині — 1979. Житомирщина також тримає темп, тож не зволікайте і реєструйте свою команду вже сьогодні на сайті змагань за посиланням scl.gov.ua.

Попереду на вас чекають справжні спортивні пригоди, нові друзі та яскраві перемоги! Всеукраїнські шкільні ліги «Пліч-о-пліч» — це шанс показати себе, підтримати свою школу та залишити свій слід у спортивній історії України.

Час ще є, тож не втрачайте можливість! Приєднуйтеся до найбільшого учнівського спортивного руху країни!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_zhytomyrregion