#«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

20 Березня 16:53
У Коростенській громаді триває ІІ етап змагань проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо».
19 березня у Коростені відбулися змагання з черлідингу серед шкільних команд громади. Черлідинг – це вид спорту, що поєднує елементи шоу і видовищних видів спорту: танці, гімнастика та акробатика.
Змагання були цікавими та захоплюючими: кожна команда ретельно підготувалася до змагань та продемонструвала свою майстерність та талант.
У підсумку команда Коростенського міського ліцею №2 виборола перемогу та представлятиме громаду на районному етапі змагань із черлідингу. Друге місце здобула команда Коростенського міського ліцею №6, а третє місце посіла команда ліцею №1.
Вітаємо всіх учасників. А команді-переможниці бажаємо успішно виступити у ІІІ (районному) етапі змагань!