Підведено підсумки конкурсу «Ментальне здоров’я очима підлітків»

19 Лютого 14:10

Навчитися розпізнавати та виражати свої емоції, краще розуміти себе та свої потреби – це ключовий елемент ментального здоров’я. Молодь є рушійною силою змін у суспільстві, тому важливо було нагадати і дітям, і дорослим про важливість піклування про себе, свій психічний стан та ментальне здоров’я близьких. Саме це і було головною метою конкурсу, учасниками якого стали підлітки 10-17 років.  59 учасників подали свої роботи на конкурс.

Заохочувальний приз за старанність отримала Демчук Аріна, Коростенська ТГ, за креативність – Головенко Єлизавета, Олевська ТГ. За ІІІ місце нагороджені: Сазонова Іванна, Коростенська ТГ, Гладиш Кароліна, Овруцька ТГ, Гора Діана, Лугинська ТГ. За ІІ місце –  Жмаченко Роман, Ушомирська ТГ а І місце здобула  Шостак Софія, Лугинська ТГ.

Всі учасники за ініціативу та власне бачення цієї теми отримали солодкі подарунки. А переможці за відповідне зайняте місце отримали дипломи від Коростенської районної військової адміністрації та ціні подарунки від спонсорів: навушники, смарт-годинники, планшет та велосипед.

Даний конкурс показав, що ця тема ментального здоров’я важлива  і турбує підлітків, а значить її треба частіше обговорювати в суспільстві.

Дякуємо небайдужим спонсорам за чудові подарунки та підтримку таких соціально важливих проєктів.

Після закінчення заходу всі учасники відвідали майстер-клас,  організований художньою студією єART.