Підтримуємо дружні стосунки та обмінюємось досвідом

4 Березня 13:52

4 березня з дружнім візитом та з метою обміну досвідом в Коростень завітала делегація Слобожанської селищної територіальної громади на чолі з начальником відділу культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики Слобожанської селищної ради Мельником Юрієм.

Привітно зустріли колег міський голова Володимир Москаленко, заступники міського голови Наталія Чижевська та Олександр Ясинецький, начальник відділу культури і туризму Ольга Козаченко та начальник відділу проєктного та інвестиційного менеджменту Аліна Семененко.

За дружнім чаюванням міський голова Володимир Москаленко привітав друзів із Слобожанської громади, провів невеликий екскурс в історію Коростеня та ознайомив з економічним та соціальним життям громади.

Колега із Слобожанської громади Мельник Юрій подякував за щиросердечний прийом: «Нам приємно завітати до наших колег з міста-побратима Коростеня та обмінятися досвідом. Нас цікавить ваш досвід, потужний досвід, з яким ми познайомимось і який буде корисним  для нашої громади».

Делегація з дружної  Слобожанщини в перший день свого візиту відвідає палац культури ім. Тараса Шевченка, школу мистецтв ім. А.Білошицького, культурні заклади сіл Бехи, Васьковичі, Михайлівка.  Другого дня представники Слобожанської громади познайомляться з роботою КП «КоростеньМедіа» та візьмуть участь в радіоефірі. Також, наші колеги  не оминуть  спортивне життя нашого міста та відвідають стадіон «Спартак», спортивні клуби «Факел», та «Вітязь». Коростень славиться та гордиться своєю древньою історією, своїм містом, тому гості обов’язково прогуляються історичними місцями міста, парком «Древлянський» та побачать історичний комплекс «Скеля».

Коростенщина завжди радо  та гостинно  приймає гостей  на своїй рідній землі.