Підсумкова колегія Міністерства соціальної політики .

12 Лютого 13:21

Сьогодні, 12 лютого, відбулося засідання колегії Міністерства соціальної політики України під гаслом «Наші кроки і дії… До людей і заради людей». Учасники засідання розглянули підсумки роботи Мінсоцполітики щодо виконання завдань стосовно зростання основних державних соціальних стандартів та гарантій; підвищення пенсійного забезпечення; підтримки застрахованих осіб; соціальної підтримки громадян; надання соціальних послуг; підтримки осіб з інвалідністю; посилення захисту прав дітей; розвитку сімейних форм виховання; захисту прав і свобод людини та питання продовження проведення реформ у соціальній сфері у 2021 році. Начальники відділів управління праці та соціального захисту населення на чолі з Єсіним І.В. прийняли участь у колегії . Питання, які було винесено назагал: 1. Підведення підсумків роботи у соціальній сфері за 2020 рік та визначення основних завдань Міністерства соціальної політики України на 2021 рік. 2. Обговорення перспектив розвитку соціальної сфери в умовах децентралізації.