Підписано Меморандум про взаємодію у сфері протидії торгівлі людьми та гендерно зумовленому насильству

19 Липня 11:55
Сьогодні в Денному консультативному центрі УПСЗН виконавчого комітету Коростенської міської ради відбулось підписання Меморандуму про взаємодію у сфері протидії торгівлі людьми та гендерно зумовленому насильству з представниками ГО “Жіночого інформаційно-консультативного центру”.
В рамках проєкту “Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Житомирській області”.
За підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.
У рамках виконання документу сторонами заплановано тренінг 25 липня 2023 року на базі УПСЗН для осіб постраждалих від домашнього насильства та гендерно зумовленого насильства. Також сьогодні спільно з представниками громадської організації було передано матеріальну допомогу потерпілим від торгівлі людьми.