Підготовка Коростенської міської територіальної громади до осінньо-зимового періоду 2023-2024 років

19 Вересня 16:30

Відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Коростенської територіальної громади під керівництвом міського голови Володимира Москаленка. Обговорили питання здійснення захисту об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору, належної підготовки до проходження осінньо-зимового періоду 2023-2024 років, фізичного захисту електричних підстанцій від можливого ураження внаслідок нанесення противником повітряних ударів, відровідно до розпорядження голови ради оборони Житомирської області. На засіданні були присутні керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Коростенської міської ради, керівники комунальних підприємств, керівники служб критичної інфраструктири громади, представники підприємств та організацій громади, представники ДСНС.