Переможці конкурсу соціальних проектів для отримання муніципального гранту в 2021 році

16 Квітня 13:37

Сьогодні в рамках щорічної ініціативи Коростенської міської ради щодо надання муніципальних грантів на реалізацію соціальних проектів відбувся відповідний конкурс. Цього року для отримання муніципального гранту подано 5 заявок. Вивчивши надані документи та заслухавши презентації конкурсантів, комісія визначила трьох переможців:

1. Громадська організація «Відродження та захист Полісся»
Проєкт «Клуб Січових Стрільців». Керівник проєкту – Волівецький Максим. Бюджет проекту – 75,0 тис. грн., з них: 50,0 тис. грн – бюджетні кошти, 25,0 тис. грн. – власні .

2. Громадська організація «Власний вимір»
Проєкт «Фестиваль старовинної культури «Княжий спадок». Керівник проєкту – Тимошенко Мар’ян. Доповідач: Бондарчук Роман. Бюджет – 80,0 тис. грн., з них: 50 тис. грн – бюджетні кошти; 30 тис. грн. – власні кошти, інші джерела.

3. Громадська організація «КОРА ХАБ»
Проєкт «Вуличний простір». Керівник проєкту – Вишневський Денис. Бюджет проекту – 51,4 тис. грн., з них 50 тис. грн – бюджетні кошти, 1,4 тис. грн. – власні кошти.

Нагадаємо, що Конкурс соціальних проектів серед неприбуткових організацій міста Коростеня проводиться в місті вже понад 10 років. На 2021 р. в місцевому бюджеті передбачено 150 тис.грн. на їх реалізацію; згідно з умовами конкурсу сума коштів, яка може бути виділена на 1 проєкт не повинна перевищувати 50 тис.грн.; конкурс проводиться в рамках виконання заходів загальноміської програми по реалізації Стратегічного плану розвитку міста Коростеня на 2020-2024 роки.

Дякуємо всім учасникам за цікаві ідеї, а переможцям бажаємо задоволення від реалізації запланованого.