*

Переможці ХІІІ Міжнародного фестивалю дерунів

6 Вересня 11:53

«Дивовижна самобутність»  
серед підприємств, установ, громадських організацій
ІІІ місце Геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці Житомирської обласної ради
ІІ місце   КВЖРЕП № 1
І місце     Центр дитячої і юнацької творчості
«Дивовижна самобутність»  серед гостей фестивалю   
ІІІ місце Малинська територіальна громада
ІІ місце   Ушомирська сільська територіальна громада
І місце   Словечанська сільська територіальна громада
«Дивовижна самобутність»  серед старостинських округів Коростенської МТГ   
ІІІ місце Васьковицький старостинський округ
ІІ місце   Сарновицький старостинський округ
І місце    Хотинівський старостинський округ
«Дивовижна самобутність»  (серед приватних осіб) 
ІІІ місце Желєзняков Дмитро
ІІ місце   Сичевська Юлія
І місце Мосійчук Наталія   
 «Зірка дерунярського мистецтва» (найсмачніші деруни)
серед підприємств, установ, громадських організацій
ІІІ місце  Центр розвитку дитини № 18
ІІ місце   Васьковицький ліцей
І місце    Школа-гімназія № 2 ім.В.Сингаївського
«Зірка дерунярського мистецтва» (серед гостей фестивалю)      
ІІІ місце   Ставищенський старостинський округ
ІІ місце  Словечанська сільська територіальна громада

І місце   Ушомирська сільська територіальна громада

«Зірка дерунярського мистецтва» серед старостинських округів Коростенської МТГ   :
ІІІ місце   Малозубівщинський старостинський округ
ІІ місце  Грозинський старостинський округ
І місце   Каленський старостинський округ
«Зірка дерунярського мистецтва» (серед приватних осіб)   
ІІІ місце Дідик Анатолій Миколайович  
ІІ місце  Білозьорова Наталія Миколаївна
І місце   Заболотний Микола Вікторович
Найбільший, найоригінальніший овоч, фрукт, що виріс на Коростенщині». 
ІІІ місце   Школа-гімназія № 2 ім.В.Сингаївського (овочева композиція «Закохані»)
ІІ місце  Дошкільний навчальний заклад № 21 (котята з патисонів)

І місце   ФОП «Артемчук» (гарбуз об’ємом 1.2 м.)

«В древлянській столиці квітнуть вишиванки».
Категорія: Дитячий національний костюм :
ІІІ місце Будзинська Олена (Коростень)
ІІ місце  Вигівська Дарина
І  місце  гурт Полісяночка» Словечанської ОТГ
Категорія: Жіночий національний костюм :
ІІІ місце   Огороднік Ольга (м.Коростень)
ІІ місце    Тичина Людмила (м.Коростень)
 І місце    Дорошкевич Наталія (смт.Лугини)
Категорія: Чоловічий національний костюм :
ІІІ місце  Грищенко Іван (м.Коростень)
ІІ місце  Кузьмич Нікіта (м.Коростень)
І місце  Лазар Віктор (м.Коростень)
 «Найкреативніше тематичне вбрання»  (гастрономічні малюнки, принти, аплікації на одязі)
ІІІ місце Голонза-Михайлова Кароліна (спідниця з дерунами)
ІІ місце  Будзинська Марія ( «Богиня деруна»)
І місце  Гонцовська Аліна  ( костюм Деруна)
 
 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія