Пам’ятний захід «Час не лікує»

29 Серпня 12:14

Жіноча Рада міста Коростеня в період повномасштабного вторгнення рф в Україну розпочала тісну співпрацює з ВГО «Об’єднання матерів і дружин Захисників України у Житомирській області». Тому, на передодні Дня  пам’яті захисників України матері загиблих воїнів Коростенської громади були запрошені на  пам’ятний захід «Час не лікує», який відбувся 28 серпня в Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера. На заході були присутні матері загиблих Героїв з усіх громад Житомирської області.

Зі сцени лунали розповіді про мирне життя Героїв, про їх військові будні, про те, що стати на захист України їх спонукала щира любов до рідної землі, почуття обов’язку захищати свою родину та свою країну. Пекучим болем озвалися в серцях присутніх спогади матерів про Загиблих воїнів, показ сюжету про Іловайський котел та щемлячі душу пісні і вірші. Боляче говорити про героїв у минулому часі, сльози і спогади про спочилих, про останнє спілкування з ними, про невимовний біль втрати, яку не лікує час…

Голова Жіночої Ради міста Коростеня Світлана Загоруйко, вручаючи подяку, зі щирими словами звернулась до організаторки заходу, голови ВГО «Об’єднання матерів і дружин Захисників України у Житомирській області» Олени Максименко: «Дякую за співпрацю, за неймовірну підтримку наших незламних древлянок, наших матерів, що осиротіли втратою своїх дітей, за інформаційну, юридичну та чисто людську допомогу».

Жіноча Рада міста Коростеня вдячна міському голові Володимиру Москаленку  за постійну підтримку та вирішення питання надання транспорту.

Також, дякуємо Віссаріону Митрополиту Овруцькому і  Коростенському та директору магазину  Flora Vip Luxe Людмилі Савицькій.

Президія Жіночої Ради міста.