Ознайомлення учнів з книгою «Ілюстрована історія вулиць та районів міста Коростень»

22 Лютого 17:21

Місто, в якому ми з вами живемо, не завжди було таким, як тепер. Сучасне обличчя його сформувалось досить недавно, приблизно 60-70 років тому. А яким воно було колись? Відповідь на це запитання можна знайти в книзі «Ілюстрована історія вулиць та районів міста Коростень», презентація якої відбулася в рамках клубу «Відродження» для учнів 11-Б класу ЗОШ №3 . Автор-краєзнавець, завідувач КУ «Туристично-культурного інформаційного центру Коростеня» – Сергій Гераймович розповів про те, як він працював над виданням, ознайомив учнівську молодь з невідомими сторінками історії, що зберігають вулиці нашого міста, яких на сьогодні налічується разом з провулками більше 270.