14 Квітня 6:57

15 квітня 2021 року USAID Проєкт енергетичної безпеки спільно з Міністерством розвитку громад та територій України (Мінрегіон) проводить семінар для представників теплокомуненерго та органів місцевого самоврядування «Оснащення багатоквартирних будинків індивідуальними тепловими пунктами: практичний досвід та нові законодавчі ініціативи».

До участі у семінарі запрошуємо керівників теплокомуненерго (ТКЕ) та представників органів місцевого самоврядування (ОМС), що відповідають за забезпечення теплопостачання та комунальних послуг (заступників міських голів, начальників управлінь).

Семінар має на меті ознайомити учасників з українським та міжнародним досвідом оснащення багатоквартирних будинків ІТП, окреслити проблемні аспекти встановлення ІТП за ініціативою ТКЕ та їх подальшого обслуговування, обговорити законодавчі ініціативи по оснащенню та здійсненню належного обслуговування ІТП в багатоквартирних будинках.

Будемо говорити про:
– роль ІТП у підвищенні рівня задоволеності споживачів послугами ЦТ та зниження споживання енергії в системах централізованого теплопостачання та будівлях,
– міжнародний досвід встановлення ІТП та варіанти для масштабного встановлення ІТП на основі кращих міжнародних практик,
– оснащення багатоквартирних будинків ІТП за ініціативи ОМС і ТКЕ: практичний досвід Києва,
– досвід міжнародних фінансових організацій по реалізації проектів, які передбачали оснащення багатоквартирних будинків ІТП,
– законодавчу ініціативу по спрощенню механізму встановлення ІТП з ініціативи ТКЕ в багатоквартирних будинках.

У семінарі візьмуть участь представники Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіону), Київської міської державної адміністрації (КМДА), Європейського банку реконструкцій та розвитку (ЄБРР), компанії Danfoss, Тихоокеанської північно-західної національної лабораторії – PNNL, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ).

Формат – онлайн семінар на платформі Zoom,
15 квітня 2021 року, з 14.00 до 18.00 год

Зареєструватись на захід можна за посиланням

Реєстрація відкрита до 13.00 середи, 14 квітня 2021 року.

Програма заходу – за посиланням https://drive.google.com/…/1ZH2R3elxILCKtkM8lK…/view…