Топ теги:
Попередження

Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання у м. Коростень та Коростенському районі, які сталися в жовтні та листопаді 2021 р.

14 Грудня 8:46

   

Коростенське відділення управління виконавчої дирекції Фонду  соціального  страхування  України у Житомирській області  надає інформацію про кількість нещасних випадків та професійні захворювання, що сталися в жовтні та листопаді  2021 року. За оперативними даними на підприємствах, установах за закладах, що зареєстровані в місті та районі, стався 1 нещасний випадок, з них зі смертельним наслідком, випадків смерті на виробництві, групових та з можливою інвалідністю, випадків хронічних професійних захворювань – не зареєстровано,  а також зареєстровано 10 випадків гострих професійних захворювань у медичних працівників, з них 1 зі смертельним наслідком .

Нещасний випадок стався на підприємстві:

  • ТОВ «Бехівський гранітний кар’єр» – 1 потерпілий – слюсар-ремонтник,

який під час руху в кар’єрі впав та отримав травму коліна;

Лабораторно підтверджені випадки інфікування COVID -19 медичних та інших

працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на  COVID -19 зареєстровано  в медичних закладах:

–     КНП «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради – 1 випадок гострого професійного захворювання зі смертельним наслідком;

  • КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Коростенської міської ради

7 медичних працівників;

  • КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Ушомирської сільської

ради 1 медичний працівник

Крім цих випадків страховим експертом з охорони праці прийнято участь в

розслідуванні 1 нещасного випадку з можливою інвалідністю на  підприємстві, яке зареєстроване в м. Києві, а саме:

–     ТОВ  «Українська холдингова лісопильна компанія» – 1 потерпіла – старший сортувальник виробів з деревини,  яка  отримала важку травму лівої руки під час очищення клеєвої гребінки напівавтоматичної лінії зрощування.

Згідно  «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві», затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337,  на даний час проведено та закінчено розслідування 2 нещасних випадків, в результаті розслідування встановлено, що 2 випадки –пов’язані з виробництвом, за якими складено акти по формі Н – 1/П.

Термін розслідування по всім випадкам гострих професійних захворювань в медичних працівників, в тому числі зі смертельним наслідком, продовжено до отримання необхідних матеріалів та висновків.

 

 

Страховий експерт з охорони праці

Коростенського відділення УВДФССУ

у Житомирській області                                           Віталій МИРОНЧУК

Чат-бот Гаряча лінія