Топ теги:
Попередження

Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання у м. Коростень та Коростенському районі, які сталися в серпні та вересні 2021 р.

4 Жовтня 6:58

Коростенське відділення управління виконавчої дирекції Фонду  соціального  страхування  України у Житомирській області  надає інформацію про кількість нещасних випадків та професійні захворювання, що сталися в серпні та вересні 2021 року. За оперативними даними на підприємствах, установах за закладах, що зареєстровані в місті та районі, сталося 4 нещасних випадки, з них зі смертельним наслідком, випадків смерті на виробництві, групових та з можливою інвалідністю, випадків хронічних професійних захворювань – не зареєстровано,  а також зареєстровано 2 випадки гострих професійних захворювань у медичних працівників.
Нещасні випадки з різним ступенем тяжкості сталися на підприємствах:
–          КП «Коростенський водоканал» – 1 потерпілий – машиніст насосних установок,
який під час руху на велосипеді між об’єктами обслуговування від КНС № 8 до КНС № 7 потрапив в ДТП, внаслідок отримав травму голови;
–      ПрАТ «Трубний завод» Трубосталь» – 1 потерпілий – вальцювальник цеху № 1, який під час сортування бракованої труби отримав поріз тильної  сторони правої кисті;
–      ТОВ «Омелянівський кар’єр» – 1 потерпілий – електрогазозварник, який під час виконання ремонтних робіт на редукторі стрічкового конвеєра, впав на оглядовий майданчик, внаслідок отримав травму правої ноги;
–      ТОВ «Український харчовий альянс ЕКО»  – 1 потерпіла – вагар, яка у свій вихідний день на території підприємства отримала травму пальців стопи.
Лабораторно підтверджені випадки інфікування COVID -19 медичних та інших
працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на  COVID -19 зареєстровано  в медичному закладі:
–          КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Коростенської міської ради
– 2 медичних працівники;
Крім цих випадків страховим експертом з охорони праці прийнято участь в
розслідуванні 1 нещасного випадку на  підприємстві, яке зареєстроване в м. Києві, а саме:
–     ТОВ  «Резалт – Хауз» – 1 потерпіла – оператор на автоматичних та напівавтоматичних лініях у деревообробленні,  яка  отримала важку травму правої кисті під час прибирання автоматичної лінії торцьового зрощування, в результаті розслідування встановлено, що випадок – пов’язаний  з  виробництвом, складено акт по формі Н-1/П.
Згідно  «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві», затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337,  на даний час проведено та закінчено розслідування 3 нещасних випадків, в результаті розслідування встановлено, що 2 випадки –пов’язані з виробництвом, за якими складено акти по формі Н – 1/П,  1 випадок – не пов’язаний з виробництвом, за яким складено акт по формі Н – 1/НП, по 1 випадку  термін розслідування продовжено до отримання необхідних матеріалів та висновків.
Розслідування гострих професійних захворювань медичних працівників, в яких був продовжений термін розслідування, закінчено по 16 випадкам, з них 9 – пов’язані з виробництвом, складено акти по формі Н-1/П,  7  – не пов’язані з виробництвом, складено акти по формі Н-1/НП.
 
Страховий експерт з охорони праці
Коростенського відділення УВДФССУ
у Житомирській області                                                                             Віталій МИРОНЧУК

 

 

Чат-бот Гаряча лінія