Онлайн-зустріч з містом-партнером Володимиром

1 Липня 16:45

01 липня в залі засідань Коростенської міської ради відбулась онлайн-зустріч міста Коростеня з містом-партнером Володимиром, щодо подальшої муніципальної співпраці між громадами.

В рамках зустрічі було обговорено напрями подальшої співпраці між містами-партнерами. Представники Коростенської громади запропонували розширити співпрацю у сфері культури та туризму: створення туристичних кластерів та програма дій зі їх створення; розвиток культури і туризму в сільській місцевості; доступність до закладів культури в сільській місцевості; залучення молоді та цифровізація культурної спадщини.

Зі свого боку представники Володимира висунули пропозиції, щодо реалізації спільних проєктів в креативній індустрії, управління відходами, енергоменеджмент, залучення інвестицій в альтернативні джерела енергії. Також цікавлять партерів з Володимира шляхи реалізації та підтримки молодіжної політики, вистави офлайн (аудіовистави) та історичний туризм.

В ході зустрічі було вирішено запросити до Коростеня з навчальним візитом делегацію з міста Володимира. Узагальнити надані на онлайн-зустрічі пропозиції, щодо подальшої співпраці міст-партнерів.

Організація онлайн-зустрічі відбулась за підтримки  регіональних офісів Житомирської та Волинської області Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».