Топ теги:
Попередження

Олег Чорноморець – Герой України!

9 Березня 8:40

Одним з перших військових, який захищав незалежність України на Сході та віддав життя за своїх побратимів був Олег Чорноморець. Він загинув на полі бою з російським агресором рік тому, 09 березня 2022,  на Донеччині, в районі Зачатівки.

“Померти бояться всі. Хто каже протилежне, то я з такою людиною навіть не розмовляю – це брехун або безумець. Але у багатьох на місце страху швидко приходять думки, як не пустити ворога, як самому даремно не загинути, як краще замаскуватися, як глибше вкопатися”. – Олег Чорноморець.

Олег Чорноморець був випускником артилерійського командного училища імені маршала артилерії М. Д. Яковлєва, учасник АТО, брав участь у битві за Донецький аеропорт в лавах 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

“Прізвище моє Чорноморець, а служу на Азовському морі. Непорядок. Але ще все попереду”

З повномасштабним вторгненням РФ батальйон Чорноморця виконував завдання на Донеччині, в районі Зачатівки. Заступник командира 503-го окремого батальйону морської піхоти з артилерії, майор.

“Останнім своїм наказом офіцер викликав вогонь по координатах, де було найбільше скупчення окупантів. Артилеристи виконали наказ свого героїчного командира та вдарили по вказаних координатах. Офіцер на зв’язок більше не виходив. Того ж дня було встановлено, що майор Олег Чорноморець викликав вогонь на себе та загинув, захищаючи свою країну, віддавши власне життя заради порятунку бойових побратимів”, – повідомили у військовій частині.

Майор Збройних Сил України Олег Чорноморець посмертно нагороджений званням “Герой України” Указом Президента України від 23 лютого 2023 року № 107/2023 з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

Олегу Чорноморцю назавжди 57.

Наша шана та низький уклін за неймовірний подвиг Героя України, який зберіг життя побратимів та зупинив наступ окупантів.

Слава Україні!

Вічна Слава Героям!

Чат-бот Гаряча лінія