Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад в закладах культури Коростенської міської територіальної громади

7 Квітня 11:18

Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад: директор Публічної бібліотеки Коростенської міської територіальної громади, директор Коростенського міського Палацу культури ім.Т.Шевченка.
Вимоги до конкурсантів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи на керівній посаді у профільній сфері не менше трьох років, досконале володіння державною мовою та комп’ютерною грамотністю, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
Документи на конкурс приймаються з 1 по 30 квітня 2021 року за адресою: м.Коростень, вул.Грушевського, 3, каб.9, електронна адреса: kultura@korosten.rada-gov.ua.  Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за  тел.: 4-10-92, 9-65-06.
Перелік документів, які подаються:
–         заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
–         автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку,
–         копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
–         два рекомендаційні листи довільної форми;
–         мотиваційний лист довільної форми.
     Зазначені документи надсилаються на електронну адресу у встановлений строк.