Оголошення про початок проведення конкурсу на заповнення посад членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства “ТО”Коростеньмедіа”

24 Жовтня 10:23

Відповідно до порядку проведення конференцій громадських об’єднань та обрання членів наглядових рад підприємств, що є суб’єктами у сфері місцевих публічних аудіовізуалізованих медіа, затвердженим Рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 16.10.2023р. № 1049, Коростенська міська рада оголошує про початок проведення конкурсу на заповнення посад членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Творче обʼєднання «Коростеньмедіа» Коростенської міської ради.

До участі в конкурсі допускаються громадські об’єднання:

• діяльність яких поширюється на відповідну адміністративно-територіальну одиницю або об’єднану територіальну громаду і які впродовж останніх трьох років не рідше ніж один раз на рік організовували публічні заходи, спрямовані на реалізацію своїх статутних цілей, на визначеній території або в інтересах відповідної громади;
  • основний вид діяльності яких здійснюється у сферах, визначених у частині сьомій статті 31 Закону України “Про медіа”, а саме:
    1. у сфері захисту прав людини;
    2. у сфері захисту довкілля;
    3. у сфері соціального захисту;
    4. у сфері захисту інтересів дітей і молоді та виховання;
    5. у сфері збереження історично-культурної спадщини;
    6. у сфері медіа та журналістики.

Пропозиції щодо громадських об’єднань, представники яких увійдуть до складу конкурсної комісії, подаються підписані з допомогою електронного цифрового підпису на електронну пошту: general_department@korosten-rada.gov.ua загального відділу виконавчого комітету Коростенської міської ради м.Коростень, вул.Грушевського, 22 , кабінет 43 та, за бажанням заявника, в оригіналах і належним чином засвідчених копіях упродовж 15  календарних днів (24.10.2024р. –  07.11.2024р.) з дня опублікування цього оголошення. Прийом та обробка пропозицій здійснюються з понеділка до п’ятниці з 08:00 до 17:00. Телефон для довідок +380680379799.

Для розгляду необхідно подати:

• письмову заяву на участь у конференції громадських об’єднань для обрання члена Наглядової ради за формою;
  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб підприємців та громадських формувань, отриманий упродовж останніх трьох років;
  • копію установчого документа громадського об’єднання (статут);
  • витяг або копію з протоколу засідання керівного органу громадського об’єднання щодо обрання керівника.