Офіційне представлення новопризначеного генерального директора КНП «Коростенська ЦМЛ Коростенської міської ради»

22 Жовтня 7:14

21 жовтня в Центральній міській лікарні відбулося офіційне представлення новопризначеного генерального директора КНП «Коростенська ЦМЛ Коростенської міської ради». У присутності міського голови Володимира Москаленка, заступника міського голови Олександра Синицького, помічника міського голови Івана Камінського, начальника відділу охорони здоров’я Миколи Зайця, трудового колективу лікарні, представили генерального директора Сергія Ковердуна.
Сергій Ковердун – громадянин України, освіта вища, КНП "Обласний міжрайонний діагностичний центр", Директор, депутат Житомирської обласної ради (2015-2019 рр.).
Міський голова Володимир Москаленко привітав із призначенням на важливу посаду Сергія Ковердуна та побажав йому професійних здобутків, якісних і позитивних змін у роботі медичного закладу, співпраці та взаєморозуміння.
Генеральний директор КНП «Коростенська ЦМЛ Коростенської міської ради» Сергій Анатолійович подякував за виявлену йому довіру та висловив сподівання на підтримку, розуміння та плідну співпрацю.
Нагадуємо, що 13 жовтня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради».
Переможцем став директор КНП "Обласний діагностичний центр" м.Коростень Сергій Ковердун.